NASZE ANIOŁOWO
wioska miodem i mlekiem płynąca ...

XVII Zlot Miłośników Aniołów w Aniołowie 8-9 lipca 2022 r.


Zaproszenie dla aktywnych grup mieszkańców i twórców aniołów Mieszkańcy anielskiej wioski tematycznej zapraszają wielbicieli aniołów, przedstawicieli wiosek tematycznych z Powiatu Elbląskiego a także twórców zakochanych w aniołach do wzięcia udziału w XVII Zlocie Miłośników Aniołów w Aniołowie.
Wydarzenie jest okazją do promowania pomysłów, osiągnięć i osób aktywnych społecznie.


• Termin prezentacji: 9 lipca (sobota) godz. 13:00 18.00
• Miejsce imprezy: Miejsce spotkań plenerowych na terenie wsi ANIOŁOWO
• Termin zgłoszenia udziału telefonicznie lub e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 czerwca 2022 r.

Zgłoszenie do pobrania: format pdfformat doc.

• Organizatorzy zapewniają bezpłatne miejsce na stoisko wystawiennicze, profesjonalne nagłośnienie i ciepły posiłek. Najbardziej liczyć się będą prezentacje tematyczne podczas parady i na stois ku. Za najciekawsze pomysły przyznane będą talony na nagrody rzeczowe. Twórców zachęcamy do prowadzenia warsztatów na stoisku: malowania, robótek ręcznych itp. Stoiska należy przygotować w dniu Zlotu do godz.13.00. 

Mile widziane przebrania za anioły.

Dojazd uczestników do Aniołowa na koszt własny.

 Serdecznie zapraszamy.


Osoby udzielające informacji:
Teresa Gębczyk tel. 669 384 791
Halina Cieśla tel. 502 396 774
Zadanie „XVII Zlot Miłośników Aniołów” współfinansowane ze środków  Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Zarządu Powiatu Elbląskiego i Gminy Pasłęk

 

 

 

Copyright  ' 2021  www.naszeaniolowo.pl